O firmě

Dobrý den,

Vítejte na webových stránkách firmy Ing. Lukáš Křenek - Paluon.

Firmu jsem založil v polovině roku 2016 na živnostenské oprávnění s cílem poskytovat zákazníkům služby v oblasti dopravního controllingu v silniční nákladní dopravě. Nemít mnohaleté zkušenosti v tomto oboru a pevné přesvědčení o pozitivním významu dopravního controllingu pro dopravce, tak se touto cestou nevydávám. Jelikož mnohaletou praxi mám a to pevné přesvědčení také, tak chci tímto způsobem poskytovat tyto služby dopravcům, a usnadnit jim tak orientaci v dopravní oblasti, která je s provozováním silniční nákladní dopravy neoddělitelně spojena a poskytuje cenné informace pro další úspěšný rozvoj firmy.

Ještě bych zde rád vysvětlit pojem "Paluon", který je uvedený v mém firemním jménu. Pojem "Paluon" je pouhý přídomek za mým jménem, kterým se chci prezentovat na trhu. Tudíž se nejedná o název žádného jiného subjektu, se kterým bych nějakým způsobem spolupracoval. A proč zrovna "Paluon"? Protože mne toto slovo jednoho dne napadlo a následně mi bylo sympatické pro budoucí využití ve firemním jménu.


Prozákaznický přístup firmy nejlépe vystihuje následujících několik vět:

"Firma vynakládá veškeré úsilí na to, aby poskytla svým zákazníkům takovou službu, kterou přesně potřebují. Tudíž odpovědí na zákazníkův požadavek není kompromis. Vždy je hlavním cílem vyslechnout zákazníkovo přání a pro něj najít jedinečné řešení, které padne jako ulité. Protože pouze řešení ušité na míru má pro zákazníka potřebný výsledný efekt."


Děkuji Vám za návštěvu těchto webových stránek.

Ing. Lukáš Křenek