Aktuality

V této sekci naleznete zajímavé a užitečné informace nejen o firmě.

Web v nové podobě

(27.3.2018) Z důvodu lepší a rychlejší orientace návštěvníků mých internetových stránek jsem se rozhodnul je po obsahové stránce změnit. Tudíž nyní si můžete prohlédnout novou podobu webu, se kterou doufám budete spokojeni. Děkuji Vám za návštěvu těchto webových stránek.

Výhody analýzy dat v dopravě

(12.10.2017) Zpracování a analýza dat v dopravě představují způsob, jak si zvýšíte Vaši konkurenceschopnost v silniční nákladní dopravě. Podstatou této činnosti je zpracování a analýza dat z provozu nákladních vozidel, která následně vede ke zvýšení efektivity  dopravy a tím zároveň ke snížení Vašich provozních nákladů. Hlavním cílem je dlouhodobé snížení provozních nákladů bez ovlivnění Vašich firemních cílů a bez negativního dopadu na Vaše zaměstnance. Využijte osvědčených analytických postupů, které denně používají velké dopravní společnosti. Také malí a střední dopravci teď mohou dosáhnout na tyto významné služby.

Formy externí spolupráce

(15.7.2017) Komplexní nabídka služeb v oblasti zpracování, kontroly a analýzy dat v silniční nákladní dopravě (tzv. dopravní controlling), která je podpořena mnohaletými praktickými zkušenostmi, je vhodná jak pro krátkodobé, tak také střednědobé a dlouhodobé formy externí spolupráce se silničními dopravci bez rozdílu velikosti jejich vozového parku. Rovněž je vhodná pro externí spolupráci na firemních projektech zabývajících se problematikou silniční nákladní dopravy.

V případě dotazů mne prosím kdykoli kontaktujte.

Poradenství při zavádění dopravního controllingu

(3.7.2017) Jestliže plánujete zavádět ve firmě zpracování, kontrolu a analýzu dat v silniční nákladní dopravě (tzv. dopravní controlling), a nebo chcete zlepšit Váš současný systém práce s daty v dopravě, pak rozsah mnou poskytovaných služeb zahrnuje také tuto oblast. Rád pro Vás vypracuji funkční návrh řešení, který bude zohledňovat provozní specifika Vaší firmy.

Rovněž pro Vaše zaměstnance jsem schopný vypracovat "na míru" v MS Excel 2010 výpočetní sestavy pro správu, zpracování, kontrolu a analýzu dat v silniční nákladní dopravě.

V případě jakýchkoli dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Soubory ke stažení zde na webu

(14.6.2017) ode dneška mají všichni návštěvníci těchto webových stránek možnost si stáhnout některé soubory - a to zcela zdarma. Soubory ke stažení naleznete v sekci "O firmě" => "Soubory ke stažení". Budu rád, pokud od Vás dostanu také zpětnou vazbu s Vašimi názory nebo postřehy. Psát mi můžete na email lkrenek.paluon@gmail.com nebo rychlou zprávou v sekci "Kontakt".

Služby také pro malé dopravce

(1.6.2017) Jste malá nebo střední dopravní firma a nemůžete si dovolit zaměstnat kvalifikovaného kontrolora dopravy na plný pracovní úvazek? Nebo jako majitel potřebujete mít více času na jiné důležité firemní záležitosti, a ne se zabývat zpracováním a vyhodnocováním provozních dat?

V takovém případě mne kontaktujte a připravím Vám nabídku služeb v rozsahu dle Vašich požadavků a v kvalitě, kterou disponují dopravní firmy s velkou flotilou vozidel.

Kalkulačka úspory paliva - ZDARMA

(5.4.2017) Pro všechny (nejen) čtenáře těchto webových stránek mám připravenu kalkulačku úspory pohonných hmot - a to zcela ZDARMA. Stačí, když mne budete kontaktovat na emailu lkrenek.paluon@gmail.com a obratem Vám zašlu kalkulačku úspory pohonných hmot. A po zadání několika vstupních dat již můžete sledovat, jak velkou úsporu pohonných hmot by Váš vozový park dosáhnul.

Věnovat pozornost tak nákladné položce, jako jsou pohonné hmoty, se vždy vyplatí.

Změna sídla podnikání

(6.2.2017) Ode dne 6.2.2017 dochází ke změně sídla podnikání. Předchozí adresa Ke Skalce 7, 586 01, Jihlava je nahrazena adresou U Cvičiště 20, 586 01, Jihlava. Ostatní kontaktní a podnikatelské údaje zůstávají beze změny (viz sekce "Kontakt").

Vytváření tabulek a databází v Excelu

(7.11.2016) V nabídce služeb se také nachází vytváření tabulek, databází a grafů v Excelu. Všechny tabulky, databáze a grafy jsou sestaveny individuálně podle přání zákazníka. Může se jednat např. o tabulky na evidenci průměrné spotřeby pohonných hmot, sledování různých výkonnových ukazatelů, personální problematika. Všechny tabulky mohou sledovat daná data na vozidlo nebo řidiče. Naopak databáze jsou výhodné pro evidenci např. přepravních dokladů, jednotlivých tankováních pohonných hmot, nakládek a vykládek vozidla nebo řidiče. Na všechny tabulky a databáze je možné navázat vzorce pro výpočet nebo zobrazení dalších dat.